strony internetowe
tworzenie stron
Czcionka domyślna A- A+

Kiedyś i dziś!

wstecz

Dzień dobry!
To już piątek, tydzień wrażeń za nami. Jakie macie plany na weekend? 

Na początek chcieliśmy podziękowac dla mamy Kajtka z grupy Żuczków. Pani Paulina zapoznała nas z zawodem radcy prawnego, opowiedziała o pracy adwokata. Nawet mogliśmy założyc prawdziwą togę, taką jak ubierają w sądzie. Dodatkowo w tym tygodniu cofnęliśmy się w czasie. Poznaliśmy dawne wynalazki. Kiedyś ludzie nie mieli tylu wygód ile my mamy obecnie! Odbyły się zajęcia z bezpieczeństwa w sieci, teraz będziemy uważac!

Małe Pszczółki natomiast poznały sprzęty używane w domu dawniej i dziś. Dodatkowo zrobiliśmy roboty z figur geometrycznych!

Tygryski dowiedziały się co to jest prąd i jak obywano się kiedyś bez niego. Kiedyś mieli ciężko bez zapalania świata! Dowiedzieliśmy się też, w co się bawili nasi dziadkowie. 

Mróweczki wybrały sie na wyprawę w kosmos, jak prawdziwi atronauci! . Nawet zamknęliśmy kosmos w słoiku. Założylismy też hodowle fasoli, czekamy aż urośnie!

Dzisiaj w Planecie Marzeń odbył się pokaz iluzjonisty. Mogliśmy nawet  wziąć udział w niektórych sztuczkach. Bardzo nam się to podobało!

To był świetny tydzień, niesamowicie się bawiliśmy. Miłego weekendu i do zobaczenia w poniedziałek!