strony internetowe
tworzenie stron
Czcionka domyślna A- A+

Artystyczny tydzień i przygody w Planecie Marzeń!

wstecz

Nastał wreszcie początek weekendu, więc chcielibyśmy podzielić się z Wami pięknymi chwilami, które przeżyliśmy w Planecie Marzeń!

Dzisiaj pierwszy dzień marca. A przecież wiadomo, że w marcu pogoda jest bardzo zmienna, stąd przysłowie 'w marcu jak w garncu'. Z tej okazji Motylki wykonały pracę plastyczną przedstawiającą zmienne warunki pogodowe tego miesiąca.

Wczoraj Mróweczki miały wycieczkę do Planetarium w Centrum Nauki Kopernik. To była prawdziwa podróż w stronę nauki. To miejsce, gdzie na każdym kroku uczymy się czegoś o naszym świecie!

Żuczki w tym tygodniu przeniosły się do świata sztuki. To nie było tylko rysowanie, to była również muzyka. Uczyliśmy się grać w rytm i z odpowiednim tempem. Jednak największą sztuką było przygotowanie koktajlu owocowego w ramach zajęć kulinarnych.

W tym tygodniu Małe Pszczółki również zajęły się sztuką. Stworzyliśmy własny instrument, który nazwaliśmy “Wodnymi cymbałkami”. Teraz, jak będziemy się nudzić, to zaczniemy wystukiwać ulubiony rytm muzyczny.

Tygryski postanowiły coś stworzyć. Mieliśmy masę porcelanową i zrobiliśmy własne rzeźby! Zobaczcie, jakie ładne! Wiemy już, co można nazwać sztuką. Od dziś będziemy częściej tworzyć nasze małe arcydzieła! Dodatkowo, piątek upłynął nam na relaksującym spacerze.

Zajączki również skorzystały z pięknej pogody i wybrały się na plac zabaw.

Wiewiórki i Liski wiedzą już, która to prawa, a która lewa ręka. To bardzo przydatna wiedza, której nauczyliśmy się dzięki zabawie plastycznej.

Sówki i Jeżyki wykonały pracę plastyczną "Wazony". Dużo zabawy przy tym było!

Dziękujemy za ten tydzień, do zobaczenia w poniedziałek. Miłego weekendu!