strony internetowe
tworzenie stron
Czcionka domyślna A- A+

Dzień jabłka, grzyby i zwierzęta!

wstecz

Za nami kolejny dzień wypełniony najlepszą formą nauki, czyli zabawą. Możemy też śmiało powiedzieć, ze dziś było u nas pysznie, bo Motylki świętowały dzień jabłka!


Zatańczyły do piosenki „Małe czerwone jabłuszko”, wykonały pracę plastyczną z jabłkiem w roli głównej i… oczywiście zjadły te pyszne owoce! Wybraliśmy się również na spacer, gdzie spotkaliśmy się z kaczką.
Poza tym dużo nauki (nooo może nie aż tak), ale też zabawy!
Zajączki poznały Magiczne Słowa, a Małe Pszczółki wybrały się na pobliski plac zabaw, żeby poszaleć! Energii mają jednak tyle, że nie sądzimy, żeby to wpłynęło na ich dalszą dzienną aktywność.
Z kolei Wiewiórki zapoznały się z wyglądem wybranych grzybów leśnych. Uwalniając inwencję twórczą, wykonaliśmy też grzyba w najlepszy możliwy sposób, czyli według własnego pomysłu! Graliśmy też w grzybowe memory i trochę pobawiliśmy się z matematyką!
Za nami również przygotowania do jutrzejszego teatrzyku! Nasze kochane Jeżyki wykonały już postacie!
A Sówki rozmawiały o tym, co już niedługo przed nami — o przygotowaniach zwierząt do zimy. Rozwijaliśmy spostrzegawczość oraz pamięć podczas zabawy dydaktycznej "Co się zmieniło” oraz wykonaliśmy piękną i przestrzenną pracę plastyczną — jeżyka z szyszki. Utrwalaliśmy też literę „T” i „t”.