strony internetowe
tworzenie stron
Czcionka domyślna A- A+

Piątkowy Dzień Babci i Dziadka, fryzjer, ptaki i zawody!

wstecz

Kolejny pracowity tydzień za nami, czas na piątkowy odpoczynek! 

Wiewiórki i Liski uważają dzień za udany. Dzięki nam ptaki nie będą głodne. Dziękujemy Miłoszowi za przyniesie z domu własnych ziaren, z Twoją pomocą dokarmiliśmy więcej ptaków. 

Sówki i Jeżyki zamieniły się w prawdziwych fryzjerów! Kto chce mieć super fryzurę? Od dziś jesteśmy w tym specjalistami! 

Zajączki dziś poznały kształty geometryczne. Wiemy, że kawałek pizzy, to trójkąt. Potrafimy wskazać koło i kwadrat. Wykonaliśmy dziś Rakietę, ale nie dolecimy nią na księżyc niestety. 

U Motylków były dziś występy na Dzień Babci i Dziadka. Cieszymy się, że przyszliście tak licznie. Doceniamy wasz wysiłek i pomoc. Dziękujemy że jesteście! Fragmenty występów możecie już zobaczyć na naszym profilu.

Tygryski w tym tygodniu poznawały różne zawody. Ale nie te sportowe… Czy wiecie gdzie trzeba zadzwonić, jeśli coś się stało? My wiemy! Trzeba zadzwonić pod numer 112. Pan policjant, pan strażak lub pan doktor wtedy pomogą. Inne prace są również potrzebne, stąd przecież są pieniądze, można później za nie kupić zabawki, jedzenie i inne ważne rzeczy.

Małe Pszczółki dzieliły się tym, kim chciałyby zostać w przyszłości. Czy znamy już przyszłych lekarzy i strażaków? Mamy pełno ciekawych planów na przyszłość!

Żuczki w tym tygodniu rozmawiały o ludzkiej pracy. Wykonaliśmy obowiązki, które do nas należały, tak jak w prawdziwej pracy. Wiemy, że zabawki mają swoje miejsce. 

Dużo czasu w tym tygodniu poświęciliśmy na ostatnie próby I wykonanie prezentów dla Babć I Dziadziusiów. Po całym tygodniu również przyszedł czas na relaks. Było przedszkolne kino i popcorn.

Dziękujemy za ten tydzień, widzimy się znów w poniedziałek!